چرا تحصیل در انگلستان

چرا تحصیل در انگلستان

تحصیل در بریتانیا درها را در هر کجای دنیا که بروید باز می کند.

از دانشگاه ‌های شناخته ‌شده در جهان گرفته تا رویکرد آموزشی نوآورانه این کشور و ذهن ‌های برجسته ‌ای که آن را ارائه می‌ کنند، انگلستان آنچه را که برای دستیابی به پتانسیل خود به آن نیاز دارید، دارد.

 

 

بریتانیا انتخاب ارجح برای برخی از مهم ترین مغز های تاریخ بوده است. از هر چهار رهبر جهان، یک نفر در بریتانیا تحصیل کرده است، بنابراین اگر آرزوی دستیابی به چیزهای بزرگ را دارید، می توانید مطمئن باشید که در جای درستی در بریتانیا هستید.

دریابید که تحصیلات در انگلستان چه کاری می تواند برای شما انجام دهد:

 

در حرفه خود موفق باشید

با تعداد زیاد مدارکی در سطح جهانی ارائه شده در بریتانیا، به راحتی می توان فهمید که چرا بریتانیا بهترین مکان ممکن برای تحصیل شما است. اما آیا می دانستید که این کشور بهترین مکان برای آماده شدن برای حرفه انتخابی شما نیز هست؟

دلیلش این است که مدرک انگلستان چیزی بیش از یک مدرک علمی برجسته به شما می دهد. همچنین می ‌تواند موقعیت‌ های کاری ارزشمندی را برای شما فراهم کند، و همه این ها بخشی از تحصیلات شماست.

 

استاندارد آموزشی بالاتر

دانشگاه های بریتانیا شهرت جهانی دارند. رویکرد انگلستان به آموزش که بر اساس میراثی ساخته شده است که اکنون قرن ها قدمت دارد، جدیدترین تئوری یادگیری را از طریق دانشگاه هایی که به طور معمول در صدر جدول های بین المللی قرار دارند، به کار می گیرد. روش های آموزشی نوآورانه فارغ التحصیلان موفق و همه کاره ای را ایجاد می کند که کارفرمایان در سراسر جهان به دنبال آن هستند.

 

 

 

دانشگاه های دارای رتبه جهانی

دانشگاه های بریتانیا از زمان شروع به کار خود به شدت در رتبه بندی های جهانی قرار گرفته اند. در سال ۲۰۲۱، رتبه‌ بندی جهانی آموزش عالی تایمز انگلستان را با دو دانشگاه از ده دانشگاه برتر جهان، از جمله برترین دانشگاه جهان – دانشگاه آکسفورد، مفتخر کرد. این کیفیت بالا را می توان دقیقاً در سراسر کشور یافت، با هفت دانشگاه از ۵۰ دانشگاه برتر و ۲۶ دانشگاه از ۲۰۰ دانشگاه برتر در اینجا در بریتانیا.

 

فرصت های کاری پس از تحصیل

گزینه های زیادی برای دانشجویان بین المللی وجود دارد که می خواهند پس از تحصیل در انگلستان بمانند و کار کنند.

اگر قصد دارید پس از تحصیل در انگلستان بمانید، ممکن است لازم باشد برای ویزای دانشجویی خود درخواست ویزای جداگانه بدهید.

از ۱ ژوئیه ۲۰۲۱، دانشجویان بین المللی که دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد را با موفقیت به پایان رسانده اند، می توانند پس از فارغ التحصیلی، از طریق مسیر جدید فارغ التحصیل، از ویزا جستجوی کار دو ساله در بریتانیا بهره مند شوند. دانشجویانی که دوره دکتری خود را به پایان برسانند می توانند به مدت سه سال بمانند.

 

تحصیل زبان انگلیسی در انگلستان

دوره های زبان انگلیسی برای همه

اگر می خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، انگلستان مکان مناسبی برای مطالعه و تمرین زبان است.

دوره های زبان انگلیسی می تواند شما را برای یک دوره دانشگاهی در انگلستان آماده کند، به شما کمک کند تا در حرفه خود پیش بروید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

مراکز زبان انگلیسی معتبر شورای بریتانیا در سراسر بریتانیا وجود دارد. با استانداردهای بالای آموزش و پشتیبانی، می توانید به سرعت پیشرفت کنید و صحبت کردن انگلیسی را با دیگر زبان آموزان از سراسر جهان تمرین کنید.

 

کشورهای بریتانیا

هر کشور بریتانیا شباهت ‌ها و تفاوت ‌هایی دارد که باعث می ‌شود یک تجربه تحصیلی منحصر به فرد ایجاد شود. به عنوان مثال، همه این کشورها از یک واحد پول استفاده می کنند، اما سنت ها، زبان ها، پایتخت ها، فرهنگ ها، مناظر و تجربیات متفاوتی دارند که منتظر کشف شدن هستند.

از آنجایی که بریتانیا یک توده خشکی نسبتاً کوچک است، سفر از کشوری به کشور دیگر آسان است و هرگز از ساحل یا حومه شهر خیلی دور نیستید. از آنجایی که مهاجرت از یک کشور به کشور دیگر بسیار آسان است، انتخاب تحصیل در انگلستان به شما این فرصت را می دهد که هر چهار مورد را کشف کنید.

 

زندگی دانشجویی را تجربه کنید

در حین تحصیل در بریتانیا، راه های بی پایانی برای لذت بردن، یادگیری چیزهای جدید و پیدا کردن دوستان وجود خواهد داشت.

انگلستان تجربه دانشجویی شگفت انگیز و فراموش نشدنی را ارائه می دهد که شبیه هیچ کشور دیگری نیست. بیشترین بهره را از آن ببرید!

 

به تحقیقات پیشرو در جهان دسترسی داشته باشید

بریتانیا یک نیروگاه جهانی علم و تحقیق است. با دانشگاه های بسیار زیادی که در لبه اکتشافات جهانی و فناوری های نوظهور قرار دارند، دانشجویان این کشور با بینش و تجربه ای فارغ التحصیل می شوند که تقاضای زیادی در سراسر جهان دارد.

 

 

در خط مقدم اکتشافات جهانی

دانشگاه‌ های بریتانیا با تکیه بر میراث خارق‌العاده ‌ای از اکتشافات جدید، همچنان به دلیل تعهدشان به تحقیق در سطح جهانی شناخته می ‌شوند. بریتانیا از نظر علم و تحقیق در رتبه دوم جهان قرار دارد و با ۵۴ درصد از تولید در رتبه اول جهان قرار دارد. این عدد بیشتر از ایالات متحده، کانادا، آلمان، ژاپن و برزیل است.

با توجه به اینکه تحقیقات در مقالات دانشگاهی بیشتر از هر کس دیگری ارجاع داده می شود، این کشور همچنان یک انتخاب برتر برای دانشجویان بین المللی – به ویژه فارغ التحصیلان – است که می خواهند مطمئن شوند که می توانند موضوعات مورد لاقه خود برای تحقیق را در دسترس داشته باشند.

 

پشتیبانی و راهنمایی

در هر مرحله از راه حمایت و راهنمایی می شوید

سفر به انگلستان برای تحصیل باید هیجان انگیز باشد، اما می تواند دلهره آور نیز باشد. اقامت در یک کشور جدید با آداب و رسوم، زبان ها، غذا و ارز متفاوت یک چالش است.

خوشبختانه، این کشور شرایطی را فراهم می کند که دانشجویان از سراسر جهان احساس کند در خانه هستند. سال گذشته انگلستان از ۴۹۳۰۰۰ دانشجو از ۲۰۰ کشور قبل از شروع و تا پایان تحصیلشان حمایت کرد.

از کادر آموزشی دوستانه گرفته تا مراقبت های عالی حمایتی، بریتانیا مطمئن خواهد شد که شما تمام حمایت ها و کمک های مورد نیاز خود را خواهید داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان
موسسه مهاجرتی بین المللی پهنه بیکران علم