چرا باید در اسپانیا تحصیل کنیم؟

هر ساله هزاران دانشجو از سراسر جهان برای تحصیل در یکی از ۷۶ دانشگاه واقع در این کشور راهی اسپانیا می شوند. آن ها به دلایل متعدد به این کشور می آیند، با این آگاهی که تحصیل در اینجا یک تجربه واقعاً روشنگر است. اسپانیا به دانشجویان بین المللی خود فرصت ایجاد نگرش ها و مفاهیم جدید در مورد زندگی را ارائه می دهد. به دانش آموزان دیدگاه تازه ای نسبت به دنیای اطرافشان می دهد.

اسپانیا از نظر تاریخ و فرهنگ غنی است و به همین دلیل، بسته کاملی را برای افرادی که از سرزمین های بین المللی به این منطقه می آیند ارائه می دهد. در حالی که آموزش با کیفیت یکی از دلایل اصلی برای تحصیل دانشجویان بین المللی در اسپانیا است، شما قادر خواهید بود فاکتورهای مکمل دیگری را بیابید که به تجربه اضافه می شود. در بخش ‌های زیر، برخی از دلایلی را بیابید که چرا تحصیل در خارج از کشور در اسپانیا باعث ایجاد تجربه عالی می‌شود.

 

 

۱. آموزش با کیفیت دریافت کنید

اسپانیا بدون توجه به رشته تحصیلی شما و فارغ از اینکه در کدام دانشگاه می خواهید شرکت کنید، فرصتی عالی برای یادگیری دارد. سیستم آموزشی به خوبی سازماندهی شده و به درستی اجرا شده است و به گونه ای طراحی شده است که بهترین فرصت های یادگیری را برای دانش آموزان در تمام سطوح فراهم کند. اسپانیا سومین کشور پرطرفدار برای مطالعات بین‌المللی است و این کشور در واقع در کنار بریتانیا، ایتالیا و فرانسه، در میان انتخاب ‌های برتر برای دانشجویان بین‌المللی از ایالات متحده قرار دارد. اسپانیا برای آماده سازی دانشجویان برای تجربیات واقعی اهمیت زیادی قائل است و سیستم آموزش عالی آن نشان دهنده این تعهد است.

۲. مطالعه به زبان انگلیسی

در حالی که اکثر برنامه های تحصیلی در اسپانیا به زبان اسپانیایی هستند، شما قادر خواهید بود برنامه ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی را نیز بیابید. به عنوان یک دانشجوی بین المللی که نمی تواند به این زبان صحبت کند، گزینه های متعددی برای تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی پیدا خواهید کرد. همچنین برنامه‌ های تحصیلی وجود دارند که دو زبانه هستند، به این معنی که به هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی تدریس می‌ شوند، در صورتی که هنوز به زبان اسپانیایی تسلط ندارید و قصد دارید پس از ورود این کار را انجام دهید. البته، اگر از کشورهای غیرانگلیسی زبان آمده ‌اید، دانشگاه‌ های اسپانیا ممکن است از شما بخواهند که مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی ارائه دهید.

 

 

۳. لذت بردن از درخشان در فضای باز

اسپانیا مملو از مکان های فوق العاده برای بازدید و فضای باز شگفت انگیز پر از سواحل، مناظر زیبا و معماری برجسته است. جدا از این واقعیت که همیشه جایی وجود دارد که بتوانید در اسپانیا بروید و استراحت کنید، جاذبه های گردشگری زیادی نیز وجود دارد که می توانید از آن ها دیدن کنید و شگفت زده شوید. به عنوان مثال، یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری اسپانیا، ساگرادا فامیلیا در بارسلون است، که یک کلیسای کوچک کوچک ناتمام کاتولیک رومی است که به دلیل عظمت معماری خود موفق به جذب مردم از سراسر جهان می شود. همچنین می توانید شگفتی های طبیعی متعددی مانند ذخایر طبیعی، جزایر کوچک و سواحل را پیدا کنید. اسپانیا قطعا جایی است که باید باشید!

۴. اسپانیایی یاد بگیرید!

دلیل بهتری برای تحصیل در خارج از کشور در اسپانیا از این واقعیت است که شما این فرصت را خواهید داشت که مهارت های اسپانیایی زبان خود را در زمان واقعی با اسپانیایی زبانان بومی تمرین کنید. حتی اگر در اسپانیا به زبان انگلیسی تحصیل می کنید، فرصت گذراندن دوره اسپانیایی یا صرفاً تمرین به تنهایی همیشه وجود دارد. زبان اسپانیایی دومین زبان رایج در جهان است و مطمئناً فرصت های شغلی مختلفی را در بازار کار ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این، همیشه بهتر است یاد بگیرید که یک زبان اضافی صحبت کنید – و هرگز آسان تر از امروز نبوده است.

۵. از غذاهای اسپانیایی لذت ببرید

غذاهای اسپانیایی تا حد زیادی در سراسر جهان جشن گرفته می شود و طیف گسترده ای از رستوران های برنده جوایز را در خود جای داده است. چه به دنبال تاپاس، پائلا، چورو، تورتیلا، فابادا یا هر چیز دیگری باشید، واقعاً در اسپانیا ناامید نخواهید شد.

 

 

فرهنگ غذایی چیزی است که اسپانیا را برای بسیاری از دانشجویان بین المللی نیز جالب می کند، و مطمئناً به تجربه تحصیل در خارج از کشور بسیار می افزاید. اسپانیایی ها کاملاً به غذاهای خود علاقه دارند و سرآشپزها با عشق زیادی آشپزی می کنند و احتمالاً این چیزی است که آن ها را برنده جوایز اروپایی می کند. خوب، چه کسی می تواند با شکم خالی مطالعه و کشف کند؟ غذا مهم است و بنابراین باید باشد!

۶. پس انداز کنید

اسپانیا سهم عادلانه ای از شهرهای مقرون به صرفه برای زندگی دارد و به طور کلی، هزینه زندگی نسبتاً مقرون به صرفه ای دارد، به ویژه در مقایسه با پایتخت های متعدد اروپایی. هزینه زندگی و تحصیل در دانشگاه در اسپانیا به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال، اگر تصمیم به اقامت در یکی از ارزان ‌ترین شهرهای اسپانیا داشته باشید، که معمولاً کوچک‌ تر هستند و به عنوان مثال، بارسلون مورد توجه قرار می‌گیرند، می‌ توانید با هزینه ‌های ماهانه کمتری زندگی کنید. زندگی در مرکز شهر نیز تا حد زیادی گران ‌تر است، اما اسپانیا به دانشجویان بین‌ المللی این فرصت را می ‌دهد که در خوابگاه دانشجویی زندگی کنند، به این معنی که هزینه اجاره مقرون به صرفه است. اما به طور کلی، حتی شهرهایی مانند مادرید یا بارسلونا نیز از نظر مالی با دانشجویان بین ‌المللی مهربان خواهند بود، زیرا فرصت ‌های اقتصادی زیادی برای دانشجویان وجود دارد، چه از نظر اقامت یا تفریح.

۷. آفتاب، آفتاب، آفتاب!

آفتاب گرم اسپانیا هر ساله توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند، اما یکی از دلایلی است که اسپانیا به یک مقصد عالی برای تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان بین المللی تبدیل می شود. در طول اقامت خود در اسپانیا آفتاب زیادی خواهید داشت که با توجه به اینکه اسپانیا سواحل شگفت انگیزی دارد، حتی بهتر است! بنابراین، استراحت در زیر نور خورشید و در کنار آب یک شکل اصلی آرامش است! اسپانیا به عنوان آفتابی ترین کشور اروپا و آب و هوای عالی آن، دوستداران نور خورشید را از سراسر جهان به خود جذب می کند. خط ساحلی مدیترانه در اسپانیا به طور متوسط ​​۳۰۰ روز در سال آفتابی است.

۸. کسب دانش جدید

در حین تحصیل در اسپانیا برای دانشجوی خارجی چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد، چه مربوط به دانشگاه، فرهنگ، آداب و رسوم، سنت ها، سبک ها، معماری یا موسیقی است. خواهید دید که در حال افراط در هر چیز جدید هستید، غذا قطعا شما را مسحور می کند و معماری اسپانیایی در یک لحظه توجه شما را به خود جلب می کند. شما می توانید با افرادی که از کشورها، پیشینه ها و فرهنگ های مختلف آمده اند صحبت کنید و یک مکالمه ساده به شما چیزهای زیادی را یاد می دهد! اسپانیا مکان مناسبی برای یادگیری است، به ویژه با توجه به اینکه یکی از محبوب ترین مقاصد برای تحصیل در خارج از کشور است، با حدود ۱۹۴۷۴۳ دانشجوی بین المللی که در سال ۲۰۱۹ تحصیلات خود را در اسپانیا دنبال می کنند.

۹. به تعداد فزاینده دانشجویان بین المللی بپیوندید

در نهایت، شما به تعداد فزاینده ای از دانشجویان بین المللی در اسپانیا خواهید پیوست و بخشی از یک جامعه دانشجویی عالی و متنوع خواهید بود. فرصت‌ های ایجاد ارتباطات و دوستی‌ های جهانی در اسپانیا بی ‌پایان است، که دلیل خوبی برای تحصیل در اسپانیا برای دانشجویان جاه‌ طلبی است که دائماً علاقه‌ مند به گسترش افق‌ های خود و دستیابی به دیدگاه ‌های جدید هستند.

در سال ۲۰۱۵، تنها ۱۵۳۱۹۳ دانشجوی بین‌ المللی در دانشگاه ‌های اسپانیا وجود داشت که این تعداد در عرض سه سال حدود ۲۷ درصد افزایش یافته است. سیستم آموزش عالی اسپانیا معتبر و پیشرفته است، اما دائماً در جهت توسعه بیشتر تلاش می کند، این چیزی است که باعث می شود دانشجویان بین المللی اسپانیا را یک آموزش آموزشی ایده آل بدانند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان
موسسه مهاجرتی بین المللی پهنه بیکران علم