گزینه های مسکن برای دانشجویان در ایالات متحده

زمانی که در ایالات متحده زندگی می کنید و تحصیل می کنید، گزینه های مختلفی وجود دارد.

خوابگاه های داخل پردیس

هنگامی که در یک مدرسه ایالات متحده ثبت نام کردید، بخش پذیرش یا دفتر دانشجویان بین المللی به احتمال زیاد یک بسته “گرایش قبل از عزیمت” برای شما ارسال می کند. گزینه های محل زندگی به طور کلی در این اطلاعات گنجانده شده است.

برخی از مدارس آمریکایی برای دانش آموزان بین المللی در محوطه دانشگاه یا نزدیک کلاس های درس، کتابخانه ها و سایر امکانات مدرسه، محل اقامت ارائه می دهند. “خوابگاه” ساختمان هایی با اتاق های زیاد برای خواب و زندگی هستند که اغلب در هر اتاق دو یا سه نفر (از یک جنسیت) وجود دارد. ساکنان خوابگاه معمولاً حمام‌ های بزرگی را که شامل دوش و توالت است، به اشتراک می‌ گذارند. بسیاری از دانشجویان سال اول ترجیح می دهند در خوابگاه های دانشگاهی زندگی کنند زیرا برای فعالیت های علمی و اجتماعی مناسب هستند. مزیت دیگر این است که به احتمال زیاد برای رفت و آمد به دانشگاه به ماشین نیاز ندارید.

 

 

اقامتگاه های داخل پردیس همچنین دسترسی به کافه تریا و سایر مراکز غذاخوری دارند. کالج ‌ها و دانشگاه‌ های ایالات متحده برنامه‌ های غذایی بسیار انعطاف ‌پذیری را ارائه می ‌کنند، که در آن می ‌توانید برای صبحانه، ناهار و شام پیش ‌پرداخت کنید. در اکثر دانشگاه ها، می توانید مقدار مشخصی پول را در ابتدای ترم برای مواد غذایی که می توانید از مکان های تعیین شده خریداری کنید، واریز کنید. هزینه هر مورد در طول ترم از موجودی حساب شما کسر می شود. مجدداً، بسته جهت گیری قبل از عزیمت شما احتمالاً گزینه های غذا خوردن شما را شرح می دهد.

انتقال به یک خوابگاه نسبتاً ساده است: ابزارهایی مانند برق و اتصالات تلفن به احتمال زیاد آماده استفاده خواهند بود. هر کالج یا دانشگاه ایالات متحده سیاست جداگانه خود را برای پرداخت هزینه های تلفن راه دور دارد. بلافاصله پس از ورود به دانشگاه، این سیاست ها را یاد بگیرید.

گزینه های خارج از دانشگاه

برخی از مدارس ایالات متحده برای دانشجویان بین المللی محل اقامت در محوطه دانشگاه فراهم نمی کنند. با این حال، یک دفتر مسکن خارج از دانشگاه به شما در یافتن مکان مناسب برای زندگی کمک می کند. اغلب، دفتر فعالیت ‌ها را برای کمک به دانش‌ آموزان برای یافتن یک هم اتاقی سازگار برای تقسیم هزینه‌ ها هماهنگ می ‌کند. آن ها همچنین اطلاعاتی در مورد محله های محلی، از جمله رستوران های محبوب، مناطق خرید، پارک ها و تفریحات، و حمل و نقل عمومی ارائه می دهند.

اجاره آپارتمان

از دوستان جدید و سایر دانشجویان بپرسید که آیا پیشنهادی برای یک آپارتمان خوب دارند. آگهی‌ های طبقه‌ بندی‌ شده در روزنامه‌ های محلی را بررسی کنید (یکشنبه‌ ها معمولاً دارای لیست آپارتمان‌ های بیشتری نسبت به روزهای دیگر هفته هستند). اگر همه چیز شکست خورد، برای کمک با یک مشاور املاک تماس بگیرید – اگرچه مراقب هزینه های نامشخص برای خدمات باشید.

قبل از متعهد شدن به اجاره یا توافق برای اجاره یک آپارتمان، مدتی را در آن منطقه بگذرانید تا تصمیم بگیرید که آیا در مکان هایی مانند ساختمان های مدرسه و فروشگاه های مواد غذایی احساس امنیت و راحتی می کند یا خیر. قبل از امضای قرارداد اجاره نامه را به دقت بخوانید. به عنوان مثال، خواهید آموخت که صاحبخانه مسئولیتی در قبال اموال شما در صورت سرقت یا تخریب آن ها ندارد، بنابراین ممکن است به خرید “بیمه اجاره کننده” فکر کنید. اگر هیچ بخشی از قرارداد اجاره را نمی فهمید، از صاحبخانه، یکی از دوستان یا شخصی از دفتر دانشجویان بین المللی بخواهید که آن را برای شما توضیح دهد.

 

 

خدمات رفاهی

هنگامی که مسکن خارج از دانشگاه پیدا کردید، توجه داشته باشید که اجاره شما ممکن است شامل خدمات آب و برق نباشد. شما باید درخواست کنید که شرکت ها خدمات برق و تلفن را هنگام ورود روشن کنند. صاحبخانه می تواند اطلاعات تماس مناسب را در اختیار شما قرار دهد

برای خدمات تلفنی خود انتخابی از حامل های مسافت طولانی دارید. حتماً از نمایندگان خدمات مشتری در مورد طرح های تماس با تخفیف ویژه، به ویژه برای اتصالات بین المللی سؤال کنید. نماینده معمولاً مشتاق است خدمات اضافی مختلفی را به شما ارائه دهد که اکثر آن ها ضروری نیستند. بلافاصله پس از ثبت نام برای خدمات تلفنی، باید یک فهرست تلفن رایگان دریافت کنید. در فهرست، صفحات سفید (فهرست ساکنان محلی بر اساس حروف الفبا)، صفحات آبی (فهرست های دولتی) و صفحات زرد (فهرست های تجاری و تبلیغات) را خواهید یافت.

بسیاری از خانواده‌ های ایالات متحده دارای منشی تلفنی هستند که وقتی کسی به تلفن پاسخ نمی ‌دهد، پیام‌ های تماس ‌گیرندگان را ضبط می ‌کند. شما می توانید یک منشی تلفنی با قیمت حدود ۲۵ دلار خریداری کنید. گزینه دیگر این است که از شرکت تلفن درخواست ارائه خدمات پاسخگویی الکترونیکی کنید که برای آن هزینه ماهانه کمی دریافت می کنند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد کارت ‌های تلفن ارزان ‌قیمت که به شما امکان می ‌دهد با عزیزان خود در کشور خود در تماس باشید، به مرکز کارت تلفن دانشجویی بین‌ المللی مراجعه کنید.

در بیشتر موارد، کم هزینه ترین راه برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده دور از طریق ایمیل است. باز هم، هر مدرسه ایالات متحده سیاست ها و رویه های خاص خود را برای دسترسی به اینترنت دارد. اگر انتخاب می کنید که به ایمیل خود در خارج از دانشگاه دسترسی داشته باشید، می توانید انتظار داشته باشید که ماهیانه حدود ۲۰ دلار به یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی پرداخت کنید.

 

 

زندگی اشتراکی با یک خانواده

اقامت در خانه یک گزینه مناسب برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال است، به ویژه کسانی که نگران ترک خانه و زندگی در یک کشور جدید هستند. در یک ترتیب اقامت در خانه، شما با یک خانواده آمریکایی در فاصله ۲۰ تا ۴۵ دقیقه از دانشگاه خود قرار می گیرید. شما اتاق خود را خواهید داشت و وعده های غذایی ارائه می شود.

زندگی با یک خانواده آمریکایی به شما این امکان را می دهد که به طور کامل در فرهنگ آمریکایی غوطه ور شوید و با زندگی خانواده ای که با آن زندگی می کنید سازگار شوید. شما می توانید از آسایش خانه و زندگی خانوادگی بهره مند شوید، حتی اگر از خانه دور باشید و در کشوری کاملاً جدید باشید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان
موسسه مهاجرتی بین المللی پهنه بیکران علم