آزمون های زبان انگلیسی برای تحصیل در ایالات متحده

آزمون های زبان انگلیسی برای تحصیل در ایالات متحده

تقریباً هر دانشگاهی که در ایالات متحده درخواست می دهید، می خواهد توانایی شما در صحبت کردن، نوشتن، خواندن و درک زبان انگلیسی را بداند. اکثر مدارس به آزمون‌ های استاندارد زبان انگلیسی زیر متکی هستند: انگلیسی ارزیابی کمبریج (CAE)، آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL)، و آزمون بین‌ المللی سیستم تست زبان انگلیسی (IELTS).

 

 

آزمون زبان انگلیسی چیست؟

آزمون زبان انگلیسی یک آزمون استاندارد است که همه دانشجویان بین المللی باید به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش در دانشگاه ها و کالج های ایالات متحده شرکت کنند. شما باید در این آزمون ورودی کالج ایالات متحده امتیاز خاصی کسب کنید و نمره دقیق مورد نیاز شما بین مؤسسات متفاوت خواهد بود.

هنگامی که در آزمون های زبان انگلیسی شرکت می کنید، مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن شما با زبان انگلیسی ارزیابی می شود. آزمون هایی که دانشگاه ها و کالج های ایالات متحده بیشتر قبول می کنند عبارتند از:

 • انگلیسی ارزیابی کمبریج (CAE)
 • سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS)
 • آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL)

هر یک از این آزمون های زبان انگلیسی برای سنجش مهارت شما در زبان انگلیسی است و همه آن ها به روش های خاص خود متفاوت هستند. این آزمون ‌ها در مراکز معتبر آزمون زبان انگلیسی در کشور شما در دسترس هستند، و برخی از آن ها ممکن است بسته به محل زندگی شما به صورت آنلاین در دسترس باشند.

در حالی که اکثر دانشگاه ها و کالج های ایالات متحده هر یک از این سه آزمون را می پذیرند، برخی ممکن است از شما بخواهند که در یک آزمون زبان ایالات متحده شرکت کنید. به یاد داشته باشید که هر الزامی را از قبل با دفتر پذیرش دانشگاه‌هایی که برای آن ها درخواست می‌دهید روشن کنید – به این ترتیب، زمان و یا هزینه ‌ای را برای شرکت در آزمون زبان انگلیسی که دانشگاه قبول نمی ‌کند تلف نمی‌ کنید.

آزمون های زبان انگلیسی برای چه چیزی تست می شوند؟

اکثر دانشگاه ها برای درک مهارت های ارتباطی و درک مطلب شما نیاز به آزمون تسلط زبان انگلیسی دارند. اکثر آزمون‌ های استاندارد، توانایی‌ های خواندن، نوشتن، گوش دادن و گفتار شما را به زبان انگلیسی ارزیابی می ‌کنند.

بیایید نگاهی دقیق ‌تر به مهارت ‌هایی که آزمون‌های زبان انگلیسی ارزیابی می ‌کنند بیاندازیم:

خواندن

بخش ریدینگ آزمون مهارت زبان انگلیسی، توانایی‌های آکادمیک و عمومی خواندن شما را تجزیه و تحلیل می ‌کند. در کار با گزیده ‌هایی از کتاب‌ ها، مجلات و سایر متون، ممکن است از شما خواسته شود که اطلاعات را شناسایی و دسته ‌بندی کنید، معنای اصلی را از قسمتی از متن برجسته کنید، نظرات و ادعاهای نویسنده را تحلیل کنید، و استدلال‌ های منطقی را شناسایی کنید.

 

 

نوشتن

بخش‌ های نوشتاری توانایی شما را در توصیف، خلاصه‌ سازی و توضیح ایده ‌هایتان در پاسخ به سؤالات و درخواست‌ ها آزمایش می ‌کند. توانایی انتقال دیدگاه شما، تعریف بیانیه های مشکل و ایجاد استدلال در هر دو حالت مکتوب رسمی و غیر رسمی نیز اندازه گیری می شود.

استماع

بخش های درک مطلب گوش دادن، توانایی شما در پیگیری مکالمات و شناسایی لحن و سبک زبان گوینده را ارزیابی می کند.

صحبت كردن

بخش‌ های گفتاری از شما می‌خواهند که ایده‌ های خود را به وضوح بیان کنید، نظرات خود را بیان کنید، و در مورد یک موضوع به طور طولانی صحبت کنید، با تمرکز ارزیاب‌ ها بر سبک زبان و تلفظ شما.

با دانستن این بخش های آزمون سطح زبان انگلیسی از قبل، می توانید از قبل تمرین کرده و با اطمینان آماده شوید. فارغ از اهداف شما به عنوان یک دانشجوی دانشگاه ایالات متحده، تحصیل در ایالات متحده فرصت های بی شماری را برای بهبود مهارت های ارتباطی زبان انگلیسی در اختیار شما قرار می دهد!

برای تحصیل در ایالات متحده به چه سطحی از زبان انگلیسی نیاز دارم؟

برای تحصیل در ایالات متحده در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد، صلاحیت زبان انگلیسی ضروری است. برای یادگیری موثر در کلاس های دانشگاهی ایالات متحده، باید اصول اولیه نوشتن مقاله، ایجاد سخنرانی و سخنرانی در جمع را بدانید. برای اطمینان از اینکه دانشجویان بین‌ المللی برای موفقیت آماده شده ‌اند، اکثر دانشگاه‌ های ایالات متحده الزامات زبان انگلیسی را در طول فرآیند درخواست و پذیرش دانشجوی بین ‌المللی دارند.

نمونه حداقل الزامات سطح زبان انگلیسی در دانشگاه های Shorelight عبارتند از:

دانشگاه آدلفی – حداقل نمرات آزمون مهارت انگلیسی عبارتند از:

 • تافل ) ۸۰ iBT نمرات تافل MyBest نیز پذیرفته می شود(
 • آیلتس – ۶٫۵
 • Duolingo – 110
 • دانشگاه گونزاگا – حداقل نمرات آزمون مهارت انگلیسی عبارتند از:
 • تافل – ۸۰
 • آیلتس – ۶٫۵
 • iTEP – 4.5

دانش آموزانی که در هنگام درخواست برای Gonzaga نمره آزمون زبان انگلیسی را ارائه نمی کنند به طور خودکار در سه ترم زبان انگلیسی آکادمیک قرار می گیرند. همچنین باید در بدو ورود، آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برای تایید قرارگیری انجام شود.

دانشگاه اقیانوس آرام – حداقل نمرات آزمون مهارت انگلیسی عبارتند از:

 • تافل مبتنی بر اینترنت – ۸۰
 • تافل مبتنی بر کاغذ – ۵۵۰
 • آیلتس – ۶٫۵
 • Duolingo – 110

اطلاع از الزامات آزمون سطح زبان انگلیسی در دانشگاه های مورد نظر شما در ایالات متحده می تواند روند درخواست شما را آسان تر کند.

 

 

هنگام درخواست ویزای تحصیلی ایالات متحده ممکن است نمره آزمون مهارت انگلیسی شما نیز مورد نیاز باشد!

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره رایگان
موسسه مهاجرتی بین المللی پهنه بیکران علم